facebook twitter google_plus pinterest Instagram

Vyraz ven a tvoř!

Jenže všechny dny nejsou vždy prosluněné a příjemné. Může nás stále ještě přepadnout náhlý déšť a mráz. A co potom? Podíváte se přeci na svůj mobilní kryt, kde na vás vykoukne jarní nálada a hned vám bude hej. A jak udělat takové fotografie, abyste z nich měli pokaždé radost? Naučíme vás to!

Stačí pár jednoduchých triků:

  1. Barvy a kontrast: Vyrazte ven a všimněte si, jaká je jarní krajina. Nezdá se vám dost barevná? Hledejte symetrické tvary a neobvyklé úhly pohledu, jako třeba pohled mezi květy stromu nebo hustou trávou. Nechte barvu vyniknout na kontrastním pozadí.
  2. Rozkvetlé květiny a stromy: Zaklekněte a vyfoťte zblízka kvetoucí květiny. Nezapomeňte na krásnou zelenou trávu, která květiny obklopuje. Nechcete se sklánět? Nevadí! I stromy kvetou a jak krásně!
  3. Hloubka a ostrost: Zaostřete! Na fotce krajiny přece chcete mít vše krásně ostré.
  4. Zlatá hodinka: Přivstaňte si a věřte, že se vám to vyplatí. Ranní sluneční paprsky vám vezmou dech. Krajina je tak jiná! To samé platí i v podvečer.
  5. Jarní portrét: Využijte nádherně kvetoucích větviček různých stromů a zvěčněte si svou drahou polovičku obklopenou květy.
  6. Vsaďte na detail: ​Vyfoťte včely, čmeláky a motýly v akci. Na rozkvetlých lukách jich najdete víc než dost.

Vytvořte si u nás stylový kryt s pořízenou fotkou a uchovejte si tak vzpomínky!

 

Stylový kryt na mobil - MyCase Cool kryt na mobil - MyCase Kryt s vlastní grafikou na mobil - MyCase Kryt s vlastní grafikou - MyCaseKryt s vlastní grafikou - MyCaseKryt s vlastní grafikou - MyCaseKryt s vlastní grafikou - MyCaseKryt s vlastní grafikou - MyCase
Vybírat můžeš z mnoha telefonu Začni tvořit!