4.5
55 recenzí
facebook pinterest Instagram

Pro firmy

Pokud jste firma a máte zájem s námi spolupracovat, obraťte se na nás s vaší poptávkou a můžeme se domluvit na specifických podmínkách přesně podle vašich požadavků.

Nabízíme vám následující formy spolupráce. V případě, že máte jiné požadavky, kontaktujte nás, velice rádi vám ušijeme nabídku spolupráce na míru.
 
Franšíza / affiliate
Výrobu krytů zajišťuje naše společnost, franšízant má na starosti prodej. Pro podporu prodeje poskytneme webové stránky/eshop s konfigurátorem designu krytu v barvách prodejce. Při zájmu o tento typ spolupráce upřesníme další kroky spolupráce dle individuálních požadavků při osobním jednání.
 
Odběr většího objemu krytů
Při odběru většího množství zboží - ať již na další prodej či propagaci -
poskytujeme velkoobchodní ceny, nabízíme možnost speciálního balení a další služby dle individuálních požadavků

Provizní prodej
Pro partnery, kteří zprostředkují prodej krytů MyCase.cz, nabízíme odměnu ve formě provize za každou zaplacenou zakázku. Partneři mohou navíc pro své zákazníky získat slevu prostřednictvím slevového kódu (prostředek na podporu prodeje). Výše provize bude stanovena na základě individuální dohody a podmínek (orientačně 15 % z každého prodaného krytu)

Možnost prezentace firmy na krytech našich zákazníků 
Nabízíme firmám možnost prezentace na krytech našich zákazníků. Jako motivaci pro umístění vašeho loga, nabídneme našim zákazníkům slevu. Máte-li zájem o umístění vašeho loga či jiné reklamní grafiky na obaly našich zákazníků, kontaktujte nás. 


V případě vašeho zájmu o jakýkoli typ spolupráce nás kontaktujte:

MAREKA SERVICES s.r.o.
Václavské nám. 808/66, 110 00 Praha 1
IČ: 26446375 ​

tel. +420 778063737
email: info@mycase.cz