Garance dodání do Vánoc u objednávek do 18.12.2017 včetně.
facebook twitter google_plus pinterest

Aktuálně

 Nově: Kryty na Samsung J5 2016

Nově: Kryty na Samsung J5 2016

Nově máme na skladě kryty na Samsung J5 2016, originální kryt s vlastní fotkou nebo grafikou můžeš tvořit ZDE - Samsung J5 2016.
Nově: Huawei P9 na skladě

Nově: Huawei P9 na skladě

Nově máme na skladě kryty na Huawei P9, originální kryt s vlastní fotkou můžeš tvořit ZDE - Huawei P9.
Nově: Kryty na Apple iPhone 7!

Nově: Kryty na Apple iPhone 7!

Je to tady! Nyní můžeš vytvářet kryty na nový iPhone 7  a iPhone 7 Plus! Začni tvořit TEĎ HNED!
Nově: Samsung Galaxy S7

Nově: Samsung Galaxy S7

Přinášíme ti skvělé novinky! Nově jsme pro tebe zařadili do nabídky vysoce odolné a kvalitní kryty na Samsung Galaxy S7 !. Neváhej a vytvoř si svůj jedinečný a originální kryt přímo na míru, je to snadné a zábavné! Začni tvořit TEĎ!
Nově: Samsung S6

Nově: Samsung S6

Vlastníš ty nebo tvý kámoši telefon SAMSUNG S6? Tak ti přinášíme skvělé novinky! Nově jsme pro tebe zařadili do nabídky vysoce odolné a kvalitní kryty na tento typ telefonu. Neváhej a vytvoř si svůj jedinečný a originální kryt přímo na míru, je to snadné a zábavné! Začni tvořit TEĎ!
iPhone 6 je tady!!

iPhone 6 je tady!!

iPhone 6 je tady!
již od 10.10.2014 budou pro Vás kryty na Váš nový iPhone6.
Můžete být první na českém trhu, kdo bude mít svůj iPhone 6 v individuálním pouzdru.
A neměl by se Vám váš nový mazlíček díky našemu krytu ohýbat :-)
3D potisk ze všech stran

3D potisk ze všech stran

Díky ojedinělé technologii, ve které jsme první a jediní na trhu v České republice, můžeme nabídnout dokonalý potisk všech ploch krytů, včetně hran a boků, - obrázek tak kompletně obejme celý kryt. Tudíž nehrozí žádné odchlípnutí či odlepení obrázku z krytu. Obrázek je navíc "zapečený" pod lesklou vrstvou, proto vždy drží na svém místě a perfektně vypadá.

Část rádoby konkurence potiskne zadní stranu krytu, často ne až do kraje, zbytek pak zůstává nepotištěný a fádní. A zbytek konkurence tam pouze nalepí samolepku, která se do tydne odchlípne nebo dokonce úplně odlepí a zůstanou po ní ulepená, špinavá míst jako u staré náplasti.

Naše technologie nepřipustí jakékoli odlepení, odchlípnutí motivu - obrázek je zatavený v lesklé odolné vrstvě. Do budoucna plánujeme nabízet i matnou variantu, která dodá vašim designům nový rozměr. 
Opravdu živé barvy

Opravdu živé barvy

Jako jediní v tomto segmentu nabízíme dokonale zkalibrované a odladěnené tiskařské zařízení, diky kterému jsou barvy potisku naprosto živé a dokonalé. 
Nejen skutečný znalec, ale každý na první pohled ocení věrné barevné podání motivu potisku, který je diametrálně na jiné úrovni než samolepky od konkurence.
Navíc jsme kvalitu zpracování zvýšili i díky vstupním produktům - prémiovým švýcarských inkoustům.