facebook twitter google_plus pinterest

Aktuálně

Nově: Samsung J5 2017

Nově: Samsung J5 2017

Nově si můžeš pořídit originální kryt na tvého miláčka, na Samsung J5 2017! Tak neváhej a začni tvořit ještě dnes a to ZDE.
 Nově: Kryty na Samsung J5 2016

Nově: Kryty na Samsung J5 2016

Nově máme na skladě kryty na Samsung J5 2016, originální kryt s vlastní fotkou nebo grafikou můžeš tvořit ZDE - Samsung J5 2016.
Nově: Huawei P9 na skladě

Nově: Huawei P9 na skladě

Nově máme na skladě kryty na Huawei P9, originální kryt s vlastní fotkou můžeš tvořit ZDE - Huawei P9.
Nově: Kryty na Apple iPhone 7!

Nově: Kryty na Apple iPhone 7!

Je to tady! Nyní můžeš vytvářet kryty na nový iPhone 7  a iPhone 7 Plus! Začni tvořit TEĎ HNED!
Nově: Samsung Galaxy S7

Nově: Samsung Galaxy S7

Přinášíme ti skvělé novinky! Nově jsme pro tebe zařadili do nabídky vysoce odolné a kvalitní kryty na Samsung Galaxy S7 !. Neváhej a vytvoř si svůj jedinečný a originální kryt přímo na míru, je to snadné a zábavné! Začni tvořit TEĎ!
Nově: Samsung S6

Nově: Samsung S6

Vlastníš ty nebo tvý kámoši telefon SAMSUNG S6? Tak ti přinášíme skvělé novinky! Nově jsme pro tebe zařadili do nabídky vysoce odolné a kvalitní kryty na tento typ telefonu. Neváhej a vytvoř si svůj jedinečný a originální kryt přímo na míru, je to snadné a zábavné! Začni tvořit TEĎ!
20 % sleva na vše!

20 % sleva na vše!

I v březnu se můžete těšit na mimořádnou akci - 20% slevu na všechny kryty. Stačí si vytvořit design krytu podle vaší fantazie. Tak neváhejte, užívejte zimy a pochlubte se okolí originálním obrázkem na krytu mobilu nebo tabletu. Jedinečný kryt bude vašemu mobilu či tabletu rozhodně slušet! Nabídka je časově omezena a platí do konce měsíce.

Vyberte si svůj model a pusťte se do toho!
iPhone 6 je tady!!

iPhone 6 je tady!!

iPhone 6 je tady!
již od 10.10.2014 budou pro Vás kryty na Váš nový iPhone6.
Můžete být první na českém trhu, kdo bude mít svůj iPhone 6 v individuálním pouzdru.
A neměl by se Vám váš nový mazlíček díky našemu krytu ohýbat :-)
iPad3

iPad3

Právě teď můžete obléci do originálního krytu i iPad3. Vyberte si z nabízených motivů anebo si vytvořte jedinečný kryt ze své oblíbené fotografie. Popusťte uzdu své fantazii!

Vytvořte si hned vlastní kryt pro iPad3 
3D potisk ze všech stran

3D potisk ze všech stran

Díky ojedinělé technologii, ve které jsme první a jediní na trhu v České republice, můžeme nabídnout dokonalý potisk všech ploch krytů, včetně hran a boků, - obrázek tak kompletně obejme celý kryt. Tudíž nehrozí žádné odchlípnutí či odlepení obrázku z krytu. Obrázek je navíc "zapečený" pod lesklou vrstvou, proto vždy drží na svém místě a perfektně vypadá.

Část rádoby konkurence potiskne zadní stranu krytu, často ne až do kraje, zbytek pak zůstává nepotištěný a fádní. A zbytek konkurence tam pouze nalepí samolepku, která se do tydne odchlípne nebo dokonce úplně odlepí a zůstanou po ní ulepená, špinavá míst jako u staré náplasti.

Naše technologie nepřipustí jakékoli odlepení, odchlípnutí motivu - obrázek je zatavený v lesklé odolné vrstvě. Do budoucna plánujeme nabízet i matnou variantu, která dodá vašim designům nový rozměr.